2006 YILINDAN BUGÜNE

2006 yılında İzmir’de servis firması olarak kurulan Havasis, kurulduğu yıldan beri dünya çapında kalitesini kanıtlamış markaları bünyesinde bulundurmaya, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün tedariği ve servis hizmeti vermeye devam etmektedir.


Endüstriyel El aletleri, Montaj çözümleri, inşaat&kurulum ekipmanları, Aşındırıcı&Kesici taşlar, tüm cihaz ve hat aksesuarları, sarf malzemeler, iş güvenliği ekipmanları, endüstriyel temizleyiciler, kimyasal yapıştırıcılar uzmanlık alanlarımız içindedir. Bunlara ek olarak proje bazlı kişiye ve prosese özel teknik çözümler sunmaktayız.


Yetkin, deneyimli ve donanımlı servisimiz ile anlaşmalı olduğumuz tüm markaların eğitimlerine ve ekipmanlarına sahibiz. Böylelikle cihazlarınızı yurt dışına göndermeyerek tüm tamir & bakım & servis işlemlerini İzmir de yapıyoruz. Bu şekilde müşterilerimize çok daha hızlı ve uygun fiyatlı hizmet verebiliyoruz.


Yıllardır edindiği tecrübesini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmaya devam eden Havasis, talepleriniz doğrultusunda kendisini sürekli geliştirmektedir.

 


http://www.havasis.com.tr/

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR